Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
  0.00 (0.00 Sk) s DPH
  • Zobraziť

Rok premeny s Antóniou 2018 - stolový kalendár

0239844Kód
8595637001923EAN:

Antonialifestyle28

Výrobca:
RozebránoDostupnosť:
  0.01 (0.30 Sk) / ksCena s DPH
Strážiť tovar na dostupnosť
Rok premeny s Antóniou 2018 - stolový kalendár

Popis Rok premeny s Antóniou 2018 - stolový kalendár

Prvý stolový kalendár s receptami Antónie Mačingovej, ktoré vás naučia vytvoriť chutné a vyvážené pokrmy.

Či to bude sviatočné jedlo, nedeľný obed, raňajky, obed a večera pre jednotlivca či priateľov. Ak si počas celého roka zaradíte do denného jedálnička obed či večeru ( ideálne by bolo aj obed a večera ) z pokrmov v tomto kalendári, budúci rok začnete o par kilogramov ľahší a zdravší.

"Kalendár 3 v 1 ? Nech sa páči :).

Veľakrát mi píšete, že neviete, ako si máte vytvárať recepty po skončení 28čky tak, aby sa vám nevrátili pôvodné problémy. A keďže nie každý má všetky moje knihy v ktorých by ste našli množstvo receptov a jednoduché princípy, ktorými si vy sami môžete recepty vytvárať, rozhodla som sa pre vás vytvoriť pomôcku vo forme stolového kalendára. Dôležité je, aby ste počas dňa konzumovali čerstvé ovocie. Doobeda dve porcie. Na raňajky jeden druh doplnený orechmi ci semiačkami, na desiatu mix ovocia. Obed a večeru odporúčam variť z receptov v kalendári. Mám rokmi overenú skúsenosť, že postupne si na zdravé recepty zvykli aj zvyšní členovia rodiny. Na olovrant či druhú večeru odporúčam rukolu či iný druh zelenej zeleniny a kaleráb. Kaleráb je vynikajúci zdroj minerálov, podporuje odvodnenie organizmu a aj metabolizáciu tukov. A nezabúdajte na pitný režim. Lebo s nami ľuďmi to je tak, ako s rastlinkami. Darmo sú zasadené v kvalitnej pôde, keď nemajú vlahu..umierajú. Takže na to myslime :).

Výhody tohto stolového kalendára ?

1 Nebudete potrebovať všetky 3 moje knihy, lebo množstvo receptov z nich, nájdete tu. Plus sú tu ďalšie úplne nové, chutné, vhodné aj pre vegetariánov. Stačí, ak si v práci vyberiete jeden, prípadne dva recepty na následujúci deň a cestou domov nakúpite potrebné ingrediencie.

2 Tento stolový kalendár vám poslúži aj ako diár, ktorý si nemusíte prekladať z kabelky do kabelky a vždy ho budete mať po ruke, aby ste si zaznamenali napr.: denný pitný režim (lebo tento je najväčší kameň úrazu ), pripadne nejaký ten prehrešok ( víno, pivo, koláčik..) a len také "zobkanie",ktoré si ani neuvedomujete a vo finále práve ono častokrát spôsobuje nárast podkožného tuku. V závere mesiaca si môžete spraviť kontrolné meranie objemov a kíl a poznačiť si ich. A takto postupovať celých 12 mesiacov. Takže vám poslúži aj ako vaša vlastná kontrola toho, ako ste či nie ste disciplinované/ disciplinovaní. A teda aj výsledok vašej premeny závisí od vašej disciplíny a vytrvalosti.

3 V neposlednom rade, je to klasický, pestrý stolový kalendár, vhodný na stôl každej gazdinky.

Tak vám a vaším rodinám želám dobrú, zdravú chuť a verím, že začiatkom roka 2019 budete môcť povedať, že vám môj kalendár pomohol k premene zovňajška a k zlepšeniu zdravia a kondície. Teším sa na vaše výsledky."

Stolový kalendár Antónie Mačingovej - jednoduchý, účinný a bezpečný spôsob výživy pre celú rodinu, vrátane tých najmenších.


KATEGÓRIE

Mohlo by vás zaujímať
Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Reklama

FastCentrik® - Prenájom e-shopov
Knižný veľkoobchod PEMIC, s.r.o.
  Okresný súd Bratislava I, vložka č. 32811/B
Padlých hrdinov 60, 821 06  Bratislava  IČ 35896931 DIČ 2021867606IČ DPH SK2021867606
tel: +421 233 888 296e-mail: obchod@pemic.sk  bankovní spojení: CITIBANK SLOVAKIA, a.s.číslo účtu: 2105950108/8130

JavaScript musí být povolen